UEFA Champions League 2018-2019
 
 

Match Day-5

Date Time Match Channel Second Channel
28/11/2018 (WED) 0:25 AEK Athens (GRE) Vs Ajax (NED) SPORTS-1 HD
28/11/2018 (WED) 0:25 CSKA Moskva (RUS) Vs Viktoria Plzeň (CZE) SPORTS-2  
28/11/2018 (WED) 2:30 Roma (ITA) Vs Real Madrid (ESP) SPORTS-1 HD
28/11/2018 (WED) 2:30 Manchester United (ENG) Vs Young Boys (SUI) SPORTS-2  
28/11/2018 (WED) 2:30 Juventus (ITA) Vs Valencia (ESP) SPORTS-3  
28/11/2018 (WED) 2:30 Bayern Munich (GER) Vs Benfica (POR) SPORTS +  
28/11/2018 (WED) 2:30 Lyon (FRA) Vs Manchester City (ENG) SPORTS-5  
28/11/2018 (WED) 2:30 Hoffenheim (GER) Vs Shakhtar Donetsk (UKR) Euro Sports ***  
29/11/2018 (THURS) 0:25 Atletico Madrid (ESP) Vs Monaco (FRA) SPORTS-1 HD
29/11/2018 (THURS) 0:25 Lokomotiv Moskva (RUS) Vs Galatasaray (TUR) SPORTS-2  
29/11/2018 (THURS) 2:30 PSG (FRA) Vs Liverpool (ENG) SPORTS-1 HD
29/11/2018 (THURS) 2:30 Tottenham (ENG) Vs Inter Milan (ITA) SPORTS-2  
29/11/2018 (THURS) 2:30 Porto (POR) Vs Schalke (GER) SPORTS-3  
29/11/2018 (THURS) 2:30 Dortmund (GER) Vs Club Brugge (BEL) SPORTS +  
29/11/2018 (THURS) 2:30 PSV (NED) Vs Barcelona (ESP) SPORTS-5  
29/11/2018 (THURS) 2:30 Napoli (ITA) Vs Crvena Zvezda (SRB) Euro Sports ***  

Match Day-6

Date Time Match Channel Second Channel
12/12/2018 (WED) 0:25 Schalke (GER) Vs Lokomotiv Moskva (RUS) SPORTS-1 HD
12/12/2018 (WED) 0:25 Galatasaray (TUR) Vs Porto (POR) SPORTS-2  
12/12/2018 (WED) 2:30 Barcelona (ESP) Vs Tottenham (ENG) SPORTS-1 HD
12/12/2018 (WED) 2:30 Liverpool (ENG) Vs Napoli (ITA) SPORTS-2  
12/12/2018 (WED) 2:30 Inter Milan (ITA) Vs PSV (NED) SPORTS-3  
12/12/2018 (WED) 2:30 Crvena Zvezda (SRB) Vs PSG (FRA) SPORTS +  
12/12/2018 (WED) 2:30 Monaco (FRA) Vs Dortmund (GER) SPORTS-5  
12/12/2018 (WED) 2:30 Club Brugge (BEL) Vs Atletico Madrid (ESP) Euro Sports ***  
13/12/2018 (THURS) 0:25 Real Madrid (ESP) Vs CSKA Moskva (RUS) SPORTS-1 HD
13/12/2018 (THURS) 0:25 Viktoria Plzeň (CZE) Vs Roma (ITA) SPORTS-2  
13/12/2018 (THURS) 2:30 Valencia (ESP) Vs Manchester United (ENG) SPORTS-1 HD
13/12/2018 (THURS) 2:30 Young Boys (SUI) Vs Juventus (ITA) SPORTS-2  
13/12/2018 (THURS) 2:30 Ajax (NED) Vs Bayern Munich (GER) SPORTS-3  
13/12/2018 (THURS) 2:30 Shakhtar Donetsk (UKR) Vs Lyon (FRA) SPORTS +  
13/12/2018 (THURS) 2:30 Manchester City (ENG) Vs Hoffenheim (GER) SPORTS-5  
13/12/2018 (THURS) 2:30 Benfica (POR) Vs AEK Athens (GRE) Euro Sports ***  
 

 
 

* ယခုဇယားတြင္ေဖာ္ျပထားေသာပြဲစဥ္မ်ားႏွင့္ Channel Line မ်ားသည္ အေျခအေနအရမလႊဲမေရွာင္သာအေျပာင္းအလဲရိွတတ္ပါသည္။ *