UEFA Nations League 2018-19 & Friendly Matches

 

 

Match Day-03

 

Date Time League Group Match Channel
11/10/2018 (THURS) 0:30 AM FM FM Albania Vs Jordan SPORTS-2
11/10/2018 (THURS) 1:15 AM FM FM Italy Vs Ukraine SPORTS-1 / HD
12/10/2018 (FRI) 1:15 AM FM FM Wales Vs Spain SPORTS-5
12/10/2018 (FRI)

1:15 AM

A 3 Poland Vs Portugal SPORTS-1/HD
12/10/2018 (FRI) 1:15 AM B 2 Russia Vs Sweden SPORTS-2
12/10/2018 (FRI) 1:15 AM C 1 Israel Vs Scotland SPORTS-4
12/10/2018 (FRI) 1:15 AM C 4 Lithuania Vs Romania SPORTS+
12/10/2018 (FRI) 1:15 AM C 4 Montenegro Vs Serbia Euro Sports ***
12/10/2018 (FRI) 1:15 AM D 3 Faroe Islands Vs Azerbaijan Edge Sports ***
12/10/2018 (FRI) 1:15 AM D 3 Kosovo Vs Malta Golf Channel ***
12/10/2018 (FRI) 1:30 AM FM FM France Vs Iceland SPORTS-3
13/10/2018 (SAT) 1:15 AM A 2 Belgium Vs Switzerland SPORTS-2
13/10/2018 (SAT) 1:15 AM A 4 Croatia Vs England SPORTS-1/HD
13/10/2018 (SAT) 1:15 AM B 3 Austria Vs Northern Ireland SPORTS-5
13/10/2018 (SAT) 1:15 AM C 2 Estonia Vs Finland SPORTS-4
13/10/2018 (SAT) 1:15 AM C 2 Greece Vs Hungary SPORTS-3
13/10/2018 (SAT) 1:15 AM D 2 Belarus Vs Luxembourg Euro Sports ***
13/10/2018 (SAT) 1:15 AM D 2 Moldova Vs San Marino SPORTS+
13/10/2018 (SAT) 7:30 PM B 1 Slovakia Vs Czech Republic SPORTS-1/HD
13/10/2018 (SAT) 10:30 PM C 3 Norway Vs Slovenia SPORTS-1/HD
13/10/2018 (SAT) 10:30 PM D 1 Georgia Vs Andorra SPORTS-2
13/10/2018 (SAT) 10:30 PM D 1 Latvia Vs Kazakhstan SPORTS-5
13/10/2018 (SAT) 10:30 PM D 4 Armenia Vs Gibraltar SPORTS-3
14/10/2018 (SUN) 1:15 AM A 1 Netherlands Vs Germany SPORTS-1/HD
14/10/2018 (SUN) 1:15 AM B 4 Republic of Ireland Vs Denmark SPORTS-2
14/10/2018 (SUN) 1:15 AM C 3 Bulgaria Vs Cyprus SPORTS-5
14/10/2018 (SUN) 1:15 AM D 4 Macedonia Vs Liechtenstein SPORTS-3

 

Match Day-04

Date Time League Group Match Channel
14/10/2018 (SUN) 19:30 C 4 Romania Vs Serbia SPORTS-1/HD
14/10/2018 (SUN) 22:30 FM FM Scotland Vs Portugal SPORTS-5
14/10/2018 (SUN) 22:30 B 2 Russia Vs Turkey SPORTS-1/HD
14/10/2018 (SUN) 22:30 D 3 Azerbaijan Vs Malta SPORTS-2
14/10/2018 (SUN) 22:30 D 3 Faroe Islands Vs Kosovo SPORTS-3
15/10/2018 (MON) 1:15 A 3 Poland Vs Italy SPORTS-1/HD
15/10/2018 (MON) 1:15 C 1 Israel Vs Albania SPORTS-2
15/10/2018 (MON) 1:15 C 4 Lithuania Vs Montenegro SPORTS-5
16/10/2018 (TUE) 1:15 A 2 Iceland Vs Switzerland SPORTS-2
16/10/2018 (TUE) 1:15 A 4 Spain Vs England SPORTS-1/HD
16/10/2018 (TUE) 1:15 B 3  Bosnia Vs Northern Ireland SPORTS-5
16/10/2018 (TUE) 1:15 C 2 Finland Vs Greece SPORTS-3
16/10/2018 (TUE) 1:15 C 2 Estonia Vs Hungary SPORTS-4
16/10/2018 (TUE) 1:15 D 2 Luxembourg Vs San Marino Euro Sports ***
16/10/2018 (TUE) 1:15 D 2 Belarus Vs Moldova SPORTS+
16/10/2018 (TUE) 20:30 D 1 Kazakhstan Vs Andorra SPORTS-1/HD
16/10/2018 (TUE) 22:30 D 4 Armenia Vs Macedonia SPORTS-1/HD
17/10/2018 (WED) 1:15 FM FM Belgium Vs Netherlands  SPORTS-5
17/10/2018 (WED) 1:15 FM FM Denmark Vs Austria  Golf Channel ***
17/10/2018 (WED) 1:15 A 1 France Vs Germany SPORTS-1/HD
17/10/2018 (WED) 1:15 B 1 Ukraine Vs Czech Republic SPORTS-3
17/10/2018 (WED) 1:15 B 4 Republic of Ireland Vs Wales SPORTS-2
17/10/2018 (WED) 1:15 C 3 Slovenia Vs Cyprus SPORTS+
17/10/2018 (WED) 1:15 C 3 Norway Vs Bulgaria SPORTS-4
17/10/2018 (WED) 1:15 D 1 Latvia Vs Georgia Euro Sports ***
17/10/2018 (WED) 1:15 D 4 Gibraltar Vs Liechtenstein Edge Sports ***

 

 

* ယခုဇယားတြင္ေဖာ္ျပထားေသာပြဲစဥ္မ်ားႏွင့္ Channel Line မ်ားသည္ အေျခအေနအရမလႊဲမေရွာင္သာအေျပာင္းအလဲရိွတတ္ပါသည္။ *